Struktūra ir kontaktai

administracija, mokytojai, savivalda...

  • Klasių auklėtojai

    2019 – 2020 M.M. KLASIŲ VADOVAI

     

    Klasė

    Klasės vadovas

    Pirma klasė

    Asta Lipkevičienė

    Antra klasė

    Irena Danieliūtė

    Trečia klasė

    Simona Juozapavičienė

    Ketvirta klasė

    Jolanta Gecevičienė

    Penkta klasė

    Regina Staniulienė

    Šešta klasė

    Jolita Velžienė

    Septinta klasė

    Viktorija Bernotienė

    Aštunta klasė

    Aurelija Maciukaitė

    Devinta klasė

    Kolomba Bulotienė

    Dešimta klasė

    Daiva Sasnauskienė

     

  • Mokyklos taryba

    Mokyklos taryba yra aukščiausia mokyklos savivaldos institucija. Mokyklos taryba telkia mokinių, mokytojų, tėvų (globėjų, rūpintojų) bendruomenę, vietos bendruomenę demokratiniam mokyklos valdymui, padeda spręsti mokyklai aktualius klausimus, direktoriui atstovauti teisėtiems mokyklos interesams.
    Mokyklos tarybą sudaro 7 nariai (2 mokiniai, 2 mokytojai, 2 tėvai (globėjai, rūpintojai), 1 vietos bendruomenės atstovas).

    Jolita Velžienė, lietuvių kalbos mokytoja - pirmininkė
    Viktorija Bernotienė, anglų kalbos mokytoja - sekretorė
    Živilė Kaminskienė, tėvų atstovas - narys
    Deimantė Riepšaitė, 9 kl. mokinė - narė
    Laura Kuznecovaitė, 9 kl. mokinė - narė
    Rimantė Volkavičiūtė, tėvų atstovas - narys
    Dalia Šiušienė, bendruomenės atstovė - narė

  • Mokinių taryba

    Mokinių tarybos funkcijos:

    • inicijuoja ir padeda organizuoti mokyklos renginius, akcijas, vykdyti prevencines veiklas,
    • teikia pasiūlymus dėl ugdymo proceso organizavimo, mokinių neformaliojo švietimo programų plėtros, socialinės-pilietinės veiklos organizavimo,
    • teikia siūlymus rengiant mokyklos veiklą reglamentuojančius dokumentus,
    • svarsto mokyklos administracijos teikiamus klausimus,
    • deleguoja narius į Mokyklos tarybą.

    Mokinių tarybos nuostatai
    Mokinių tarybos veiklos planas

    Mokinių tarybos sudėtis:

    1. Nojus Gipas (12kl.) ( Mokyklos prezidentas)
    2. Saulė Girdvainytė (10kl.) (Mokyklos viceprezidentė)
    3. Evelina Valutkevičiūtė (8kl.) (Sekretorė)
    4. Ervinas Prokopavičius (9kl.)
    5. Barbora Komskytė (10kl.)
    6. Gustė Naujalytė (10kl.)
    7. Emilija Pauraitė (7kl.)
    8. Saulė Slavinskaitė (7kl.)
    9. Austėja Dorelytė (8kl.)
    10. Samanta Starovoitova (10kl.)
    11. Emilija Dorelytė (9kl.)
    12. Gabija Jaraitė (8kl.)
    13. Ingrida Vanagaitė (7kl.)
    14. Ainė Vakarė Ramanauskaitė (6kl.)
    15. Justinas Kaminskas (5kl.)
    16. Emilija Bartkevičiūtė (6 kl.)
    17. Saulė Šileikaitė (6 kl.)
    18. Oresta Augytė (6 kl.)
    19. Augustė Litvinė (5 kl.)

    Mokinių tarybos kuratorė – Regina Staniulienė, muzikos mokytoja

     

  • Metodinė taryba

    Kolomba Bulotienė – metodinės tarybos pirmininkė, chemijos mokytoja ekspertė.
    Irena Danieliūtė - pradinių klasių mokytojų metodinės grupės pirmininkė, pradinių klasių mokytoja metodininkė.
    Aurelija Maciukaitė – klasių auklėtojų metodinės grupės pirmininkė, rusų kalbos vyresnioji mokytoja.
    Jolita Velžienė - humanitarinių mokslų metodinės grupės pirmininkė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė.
    Žaneta Lydekienė - gamtos, socialinių ir tiksliųjų mokslų, technologijų ir kūno kultūros mokytojų metodinės grupės pirmininkė, matematikos vyresnioji mokytoja.

    KAUNO R. KULAUTUVOS PAGRINDINĖS MOKYKLOS METODINĖS TARYBOS VEIKLOS PLANAS

  • Metodinės grupės

    Metodinės grupės

    Pradinio ugdymo mokytojų metodinė grupė
    Pirmininkė – Irena Danieliūtė, pradinių klasių mokytoja metodininkė;

    Nariai:
    Asta Lipkevičienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė;
    Jolanta Gecevičienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė;
    Simona Juozapavičienė, pradinių klasių mokytoja;
    Valdonė Galinytė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė.

    Pradinio ugdymo mokytojų grupės veiklos planas

    Humanitarinių mokslų mokytojų metodinė grupė
    Pirmininkė – Jolita Velžienė, lietuvių kalbos mokytoja
    metodininkė

    Nariai:
    Aurelija Maciukaitė, rusų kalbos vyresnioji mokytoja;
    Viktorija Bernotienė, anglų kalbos vyresnioji mokytoja;
    Irma Greičienė, anglų kalbos vyresnioji mokytoja;;
    Rūta Šumskienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė;
    Mykolas Fedaravičius, istorijos mokytojas metodininkas;
    Regina Staniulienė, muzikos vyresnioji mokytoja;
    Daiva Sasnauskienė, dailės mokytoja metodininkė;
    Daiva Butkevičienė, tikybos mokytoja metodininkė.

    Humanitarinių mokslų mokytojų metodinės grupės veiklos planas

    Gamtos ir tiksliųjų mokslų mokytojų metodinė grupė
    Pirmininkė – Žaneta Lydekienė, matematikos vyresnioji mokytoja;

    Nariai:
    Lina Juškienė, biologijos mokytoja metodininkė;
    Aidas Čeplevičius, matematikos vyresnysis mokytojas,
    informacinių technologijų mokytojas;
    Jolita Čepienė, informacinių technologijų mokytoja metodininkė;
    Edita Bardauskaitė, fizikos vyresnioji mokytoja;
    Diana Tovtkevičienė, geografijos vyresnioji mokytoja;
    Odeta Burneikienė, kūno kultūros mokytoja ekspertė, ekonomikos mokytoja;
    Vaidas Nekrošius, kūno kultūros vyresnysis mokytojas;
    Daiva Sasnauskienė, technologijų mokytoja metodininkė;
    Virgilijus Berštautas, technologijų vyresnysis mokytojas.;

    Kolomba Bulotienė, chemijos mokytoja ekspertė

    Gamtos, tiksliųjų, socialinių mokslų, technologijų ir kūno kultūros mokytojų metodinės grupės veiklos planas

    Klasės auklėtojų metodinė grupė
    Pirmininkė – Aurelija Maciukaitė, 8 klasės auklėtoja

    Nariai:
    Pirma klasė    Asta Lipkevičienė

    Antra klasė    Irena Danieliūtė

    Trečia klasė   Simona Juozapavičienė

    Ketvirta klasė Jolanta Gecevičienė

    Penkta klasė   Regina Staniulienė

    Šešta klasė     Jolita Velžienė

    Septinta klasė Viktorija Bernotienė

    Aštunta klasė Aurelija Maciukaitė

    Devinta klasė Kolomba Bulotienė

    Dešimta klasė                      Daiva Sasnauskienė

    Klasių auklėtojų metodinės grupės veiklos planas

  • Klasių tėvų komitetas

    Tėvų komitetas 2019-2020 m.m.

     

    1 klasė – Rita Garmienė

    2 klasė – Vytautas Samerdokas

    3 klasė  - Lina Samerdokienė

    4 klasė – Jūratė Pociūtė Kaminskė

    5 klasė – Elvyra Prokopienė

    6 klasė – Asta Pikelienė

    7 klasė – Rimantė Volkavičiūtė

    8 klasė – Reda Ramanauskienė

    9 klasė – Narutė Mazurkevičienė

    10 klasė – Dalia Šiušienė


Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas

Programa „Erasmus+“

LIONS QUEST LIETUVA
Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.